مجموعه آموزشی ملل
پیش ثبت نامدعوت به همکاریامتحانات خردادمسابقه سلامتمهلت ثبت نام
دلففرانکوفونی
فارسیEnglish

بهار که می شود

بهار که می شود زمزمه های سرودنی در زیرآلاچیقِ مژگان ِ نسیم خاک روبی می کند ،گاهی دلت آواز می گیرد به رفتن ، به تماشای بامدادی که طلوع خورشیدش آغازِ شوق است . بهارکه می شود آرام می گیری ، دست هایت بوی بهار نارنج می گیرد و چشم هایت گره گشایی می کند تا قناری همسایه بلند تر گوش را بنوازد و شمعدانی روی طاقچه مدرنتیه ، هشیار شود از بودنی که اغاز او شده است . بهار که می شود، قدم می زنیم در رویایی که حقیقت دارد و نفس می کشدو نبض لحظه هایش بدیع است و پیام آور عشق و رویش و آتشی که خواستنی است ، که بی وقفه تو را گلگون می کند به مهروزی خالقی که نمی دانم هایم را پایان می دهد. بهار که می شود غزل در دستانت حافظ می شود و جان می گیرد و نازل می شود در تویی که بهار می شوی ، و پیشانی دلت روشن از خورشید است. و غزل واره بیت ، بیتش سرریز می شود از روحت ،و طغیان می کند در نیم رخی که رخش زیباست و می درخشد از آیینه خداوندی.. بهار که می شود ، روحت موسیقیایی می شود ،می نوازد در تو به تمام نت های طاعتی که جانت شده است ، دگرگون می شوی ، دگرگون می کنی ،زمزمه می کنی بدون نبض و آهسته ،یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر الیل والنهار ، یا محول والحول والااحوال حول حالنا الی الحسن حال . و به گذری؛...آرام می گیری....آرام می گیری....آرام می گیری....

س.گوهری

دریافت گواهینامه SQNC

 

امروزه هیچ سازمان یا موسسه ای را نمی توان یافت که از جهت های گوناگون با امر استاندارد سروکار نداشته باشد. در این میان استاندارد کردن نظام آموزشی ، به دلیل اینکه از ویژگی های خاصی برخوردار است اهمیت بیشتری را به خود اختصاص داده است.

از این رو مجموعه آموزشی ملل با سال ها تجربه آموزشی افتخار دارد ضمن تثبیت فضای آموزشی خود منطبق با استانداردهای سازمان نوسازی مدارس ایران ، برای اولین بار اقدام به پیاده سازی شاخص های استاندارد تؤام در محیط های فکر افزاری ، نرم افزاری و سخت افزاری تحت لیسانس گروه بین المللی TUVآلمان و اندیشمندان حوزه تعلیم و تر بیت کشور نماید و در این راستا پس از پیاده سازی مؤلفه های مربوط به طرح استانداردسازی در مدرسه و ممیزی کارشناسان مربوطه مفتخر به دریافت گواهینامه ملی کیفیت در مدرسه یا SQNC گردد. شایان ذکر است که این گواهینامه به صورت تخصصی برای مدارس ایجاد گردیده و کلیه مؤلفه هاو شاخص های ارزیابی آن نیز توسط متخصصین آموزش و پرورش ایران و پس از رایزنی های گسترده با مسئولین ذی ربط در در سازمان بین المللی آموزش TIO و زیرنظر موسسه TUV آلمان هنجار ملی شده است.

این گواهینامه طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان لشکری و کشوری به مؤسس مجموعه آموزشی ملل سرکار خانم فریناز کلباسی اهدا گردید.